
Ibuprofen EG 200 Mg Omhulde Tabl 30 X 200 Mg
Niet op voorraad
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Onze Leveringsmethodes:
Afhaling in de apotheek (enkel op werkdagen)
Afhaalkluisje (verwerking enkel op werkdagen, in kluisje na contact er wordt nog een code gevraagd)
Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.
Geneesmiddelen zijn geen gewone producten. Ze kunnen nooit teruggenomen of geruild worden. De wet verbiedt apothekers om ongebruikte geneesmiddelen terug te nemen. In het belang van uw veiligheid worden alle geneesmiddelen die u terugbrengt naar de apotheek gesorteerd bij de vervallen geneesmiddelen.
Lees meer over Beschrijving , Indicatie , Samenstelling , Contra indicatie , Gebruik , Gegevens en Bijsluiter .
Ibuprofen EG is een middel tegen pijn, koorts en ontsteking.
Ibuprofen EG is een middel tegen pijn, koorts en ontsteking.
Contra-indicaties
Wanneer mag u Ibuprofen EG niet gebruiken?
- U bent allergisch voor ibuprofen of andere ontstekingsremmende of pijnstillende middelen met inbegrip van acetylsalicylzuur of voor één van de stoffen die in dit geneesmiddel zitten.
- U heeft bepaalde ziekten van het immuunsysteem (systemische lupus erythematodes en andere collageenaandoeningen).
- U heeft een maag-darmzweer.
- Als u een voorgeschiedenis heeft van gastro-intestinale bloeding of doorboring, geassocieerd met NSAID-gebruik.
- Als u ernstig nierlijden heeft.
- U vertoont een ernstige aandoening aan de lever of het hart.
- Gedurende het laatste trimester van de zwangerschap.
- Bij kinderen jonger dan 12 jaar (behalve bij juveniele reumatoïde arthritis).
- U heeft een voorgeschiedenis van astma of ademhalingsmoeilijkheden of van plotse vochtophoping in huid en slijmvliezen of huiduitslag na gebruik van pijn- en ontstekingswerende geneesmiddelen met inbegrip van acetylsalicylzuur.
- De werkzame stof in Ibuprofen EG is ibuprofen. Hiervan is 400, 600 of 800 mg aanwezig per tablet.
- De andere stoffen in Ibuprofen EG zijn: Dextrose monohydraat, povidon, sucrose ponopalmitaat, stearinezuur, talk, magnesiumstearaat, crospovidon, gehydrateerd siliciumdioxide.
-
U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Deze stoffen kunt u vinden in rubriek 6 van deze bijsluiter.
-
als u bepaalde ziekten heeft van het immuunsysteem (systemische lupus erythematodes en andere collageenaandoeningen).
-
als u in het verleden astma-aanvallen, vernauwing van de luchtwegen, zwelling van het neusslijmvlies, huiduitslag met hevige jeuk en vorming van bultjes of allergische reacties heeft gehad na gebruik van acetylsalicylzuur (Aspirine) of andere niet-steroïdale antiinflammatoire producten.
-
als u maagdarmbloedingen, een maagzweer of darmzweer heeft of in het verleden gehad heeft.
-
als u een aandoening heeft die ervoor zorgt dat u makkelijker bloedt
-
als u een ernstige aandoening van de lever, de nieren of het hart heeft.
-
als u een bepaalde aandoening heeft die de neiging tot bloeden verhoogt.
-
als het kind jonger is dan 12 jaar, aangezien de dosering niet geschikt is. Vraag uw arts of apotheker naar een geschikt geneesmiddel.
-
als u in het derde trimester van de zwangerschap zit.
Volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar
- Aanbevolen dosering: 1 tot 2 tabletten om de 4 tot 6 uur
- Maximale dosering: 6 tabletten per dag
Toedieningswijze
- Bij voorkeur nuchter of vóór de maaltijd (voor een optimale doeltreffendheid)
- Patiënten met een gevoelige maag: tijdens de maaltijd
CNK | 3021433 |
---|---|
Organisaties | Eurogenerics (EG) Generics & Consumer |
Merken | Eurogenerics (EG) |
Breedte | 53 mm |
Lengte | 112 mm |
Diepte | 25 mm |
Hoeveelheid verpakking | 30 |
Actieve ingrediënten | ibuprofen |
Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |